Oh My Brush
október 30, 2021

innisfree Anti-aging Serum Sunscreen SPF50+ PA++++

Az Isntree legújabb fényvédője nagyon szimpatikusnak tűnt a leírás és az összetevőlista alapján, ezért megrendeltem anélkül, hogy bármilyen tesztet vagy véleményt is találtam volna az interneten. Nagyon jól tettem, mert az innisfree Anti-aging Serum Sunscreen SPF50+ PA++++ szuper választás a bőrtípusomra!

Mi ez?
Az innisfree Anti-aging Serum Sunscreen SPF50+ PA++++ egy 3 az 1-ben termék, ami nemcsak fényvédő, hanem ráncmegelőző és folthalványító “szérum” is. A legérdekesebb viszont az, hogy egy új technológiának hála színtelen, könnyű textúrát tudott készíteni az innisfree, ami fényvédők esetében nem egyszerű. 40 ml.

Összetevők?
A legmodernebb UV-szűrőket válogatta egy csokorba a márka: Uvinul T 150, Ecamsule, Uvinul A Plus, Parsol SLX, Tinosorb S. Van még benne pár hidratáló, B3 és E-vitamin, adenozin (ráncmegelőzés) és két növényi kivonat (japán kamélia, rozmaring – antioxidáns). Parabénmentes, de alkoholt és parfümöt tartalmaz.

Hatása?
Könnyű krém, ami szinte egyből felszívódik. A bőrön teljesen színtelen, picit hidratál, nem fénylik, szinte nem is lehet érezni, hogy fényvédő van rajtunk! Ezt nehéz elérni, mert az én T-vonalam szinte minden arckrémtől és fényvédőtől diszkógömbbé változik. Nem csíp, nem irritál, pillanatok alatt megszárad, sminkelni is lehet rá, nagyon elégedett vagyok vele! Valószínűleg a tökéletes fényvédő nyárra, ezért jövőre is biztosan újra fogom venni. Az alkoholt egyébként nem lehet észrevenni, egyáltalán nem olyan, mint pl. a japán, alkohollal teli fényvédők, az állaga talán inkább picit balzsamos, “szilikonos”, de ha jól látom, akkor szilikonmentes. Az illata minimális. Egyedül a csomagolás zavar egy kicsit, mert ha állítva tárolom, akkor a pumpa nem működik jól (persze ez logikus), de vízszintes helyzetben tárolva ez még nem fordult elő. Negatívumot nem tudok mondani, mert számomra mindenben tökéletes, sokkal jobb, mint azt elképzeltem, pedig eleve nagyok voltak az elvárásaim. Ritka olyan fényvédőt találni, ami kellemes a bőrön, nem fényes és fehér réteget sem hagy, ezért örülök annyira, hogy rátaláltam erre a fényvédőre!

Kinek ajánlom?
Azoknak, akik egy könnyű, nem fényes, hamar felszívódó, minimálisan hidratáló fényvédőt keresnek, ami a bőrön teljesen színtelen, észrevehetetlen.

LINK:
innisfree Anti-aging Serum Sunscreen SPF50+ PA++++ JOLSE | | EBAY

Ingredients:
Water / Aqua / Eau, Dibutyl Adipate, Propanediol, Alcohol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Glycerin, Niacinamide, Tromethamine, Polyglyceryl-3 Distearate, 1,2-hexanediol, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Caprylyl Methicone, Polysilicone-15, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Stearate, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Methylpropanediol, Carbomer, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Fragrance / Parfum, Glyceryl Stearate Citrate, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/vp Copolymer, Adenosine, Polyether-1, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol, Camellia Japonica Flower Extract

Viki szerint:

Comments are closed.

ADBLOCKOT HASZNÁLSZ :(

Ha kikapcsolod az Adblock-ot, ugyanúgy használhatod az oldalt, mint eddig! Nincsenek és nem is lesznek felugró és zavaró reklámok soha, ígérem! :) Köszönöm, hogy olvasod az Oh My Brush blogot! :)